Yadotek

Telefoncular Ne Kadar Kazanıyor ? Telefoncu Kazanç Hesaplama

18.11.2019
1.051
Telefoncular Ne Kadar Kazanıyor ? Telefoncu Kazanç Hesaplama

Piyasada çoğunlukta olan ve adım başı rastladğımız telefoncular gerçekten adım başı dükkan açacak kadar çok kazanıyor mu ? Dükkan açmaya değer mi ?

Günümüzde telefon kullanımı oldukça ciddi boyutlara ulaştı.Tuşlusu kapaklısı dokunmatiği hertürlüsü var.Hayatımızı kolaylaştıran bu mobil cihazlar bazende sorunlarıyla bizi uğraştırıyor.Hal böyle olunca çözmek bunların ustalarına düşüyor.Telefonculara..

Şuanda telefonunuz bozulsa ve ufak bir işlem dahi yapılcaksa olsa telefoncular kapıyı 20-30 bazende 50 tlden açıyor.

Günde böyle ufak 2-3 işlem yapılsa 90 100 tl para.sadece bu ufak işlemlerden.Bunun sarj soketi değişim,bataryası,dokunmatik ekranı,iç parçaları (wifi anteni,hoparlor,ahize vs vs ) hatrı sayılır bi para tutuyor.şuan en ufak bir soket değişimi 50 tlden başlıyor bataryası aynı şekilde minimum 50 tl.ekranı en düşük modellerin 150-200 tl.Yazılım sıfırlaması desen aynı şekilde minimum 50 tl.Bunun kılıfı kırılmaz ekranı slikon kabı vs derken kazanç biraz daha da artıyor.Hele bir de dükkan ayak üstü bir yerde ise tamirden ziyade parça satışından ciddi karlar elde edilebiliyor.

Günde Yazılım,tamir,satış vs gibi işlemlerden minimum 500 lira kazansa ayda 15bin tl para yapar.Dükkan kirası vs giderleri 10 bin tl düşsek her ay minimum 5 bin tl bize kalıyor.iyi para : )

Dükkanda yapılan bazı işler ve ortalama fiyatlandırması :

Sarj aleti satışı : 50 tl

Yazılım (sıfırlama vs) : 50 tl

Sarj soketi : 50 tl

ekran değişimi : 150 tl (minimum)

Kılıf & Kap : 20 tl

Kırılmaz ekran : 20 tl

Hergün bu işlemlerden minimum 2 şer 3er tane olsa.Gerçekten iyi paralar getiriyor : ) zaten günde 2-3 kılıf 2-3 sarj aleti yanında da ufak tefek şeyler satıp tamir hizmeti veremicekseniz bi zahmet açmayın

Yani ufak bi hesapla düşündüğümüzde dükkan açmaya değer.Fakat ara sokakta değil ayak üstü bir yerde olcak dükkan yoksa umduğumuzu bulamayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

*

code

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazılım Donanım Teknoloji 2019